CHARMED
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CHARMED

Чародейките
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Информация за девети сезон на Чародейките.

Go down 
+3
phoebe
{piper}
Лео Уаят Халиуел
7 posters
АвторСъобщение
Лео Уаят Халиуел
Отговорник за реда
Лео Уаят Халиуел


Брой мнения : 126
Age : 29
Сила. : Левитация ,Лекуване, Tелекинезa(Пейдж) и Телекинеза(Прю)
Registration date : 12.11.2007

Информация за девети сезон на Чародейките. Empty
ПисанеЗаглавие: Информация за девети сезон на Чародейките.   Информация за девети сезон на Чародейките. Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 8:00 pm

Както разбрах Девети сезон ще има,но този път няма да е знака троен а ще бъде със пет.От които чародейки ще са:
Фийби,Пайпър,Пейдж,Паола и Пола така поне мисля че беше Пола.Много ще е готин но не са казали дата.Мисля че някъде четох че вече го дават в другите страни...Smile

Е,какво мислите.
Върнете се в началото Go down
{piper}

{piper}


Брой мнения : 9
Age : 33
Сила. : Телекинеза (Прю)
Registration date : 26.01.2008

Информация за девети сезон на Чародейките. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за девети сезон на Чародейките.   Информация за девети сезон на Чародейките. Icon_minitimeСъб Яну 26, 2008 3:53 pm

Леоб аз знам, че Прю оживява и Пайпер ще умре. Така се пишелопо вестниците в Америка, но скоро няма да го гледаме в България. Те сега правят 10 сезон!!!!! Very Happy
Върнете се в началото Go down
phoebe
Admin
Admin
phoebe


Брой мнения : 810
Сила. : видения,левитация,съчувствие
Registration date : 11.11.2007

Информация за девети сезон на Чародейките. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за девети сезон на Чародейките.   Информация за девети сезон на Чародейките. Icon_minitimeСъб Яну 26, 2008 7:17 pm

Няма нито 9, нито 10 сезон. Crying or Very sad В интервю Алиса и Роуз са казали, че повече няма да се снима сериала. No Това, което сте го видяли е измислено от феновете. Аз много искам да продължи сериала, но явно няма да стане. Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
https://charmed.1talk.net
Лео Уаят Халиуел
Отговорник за реда
Лео Уаят Халиуел


Брой мнения : 126
Age : 29
Сила. : Левитация ,Лекуване, Tелекинезa(Пейдж) и Телекинеза(Прю)
Registration date : 12.11.2007

Информация за девети сезон на Чародейките. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за девети сезон на Чародейките.   Информация за девети сезон на Чародейките. Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 4:16 pm

ЕЕЕЕЕЕ вие пък клюмвате ми недейте така.Да се надяваме,че ще има...Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Лео Уаят Халиуел
Отговорник за реда
Лео Уаят Халиуел


Брой мнения : 126
Age : 29
Сила. : Левитация ,Лекуване, Tелекинезa(Пейдж) и Телекинеза(Прю)
Registration date : 12.11.2007

Информация за девети сезон на Чародейките. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за девети сезон на Чародейките.   Информация за девети сезон на Чародейките. Icon_minitimeНед Яну 27, 2008 5:17 pm

Може би Админката е права.Все пак 8 години са били пред камера.Особено Фийби и Пайпър.Мисля,че най-много Фийби се е трудила със боите там каратетата.Razz
Върнете се в началото Go down
PIPER HALLIWELL

PIPER HALLIWELL


Брой мнения : 9
Age : 31
Сила. : Замразяване и взривяване (Пайпър)
Registration date : 27.01.2008

Информация за девети сезон на Чародейките. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за девети сезон на Чародейките.   Информация за девети сезон на Чародейките. Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 8:31 pm

Трябва да приемем че няма да има нито 9 сезон нито 10 сезон и на мен ми е трудно да го приема но това нали си имаме тези сайтове Sad No
Върнете се в началото Go down
https://charmed.1talk.net/
~Piper~Halliwell~Wyatt~
Безсмъртна чародейка
~Piper~Halliwell~Wyatt~


Брой мнения : 559
Age : 29
Сила. : Силите на богините
Registration date : 27.01.2008

Информация за девети сезон на Чародейките. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за девети сезон на Чародейките.   Информация за девети сезон на Чародейките. Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 9:35 pm

Sad Sad Много жалко на мен ми се ще да ги гледам още 8 години!
Върнете се в началото Go down
https://charmed.1talk.net/
penelopenn
Крис
penelopenn


Брой мнения : 103
Age : 29
Сила. : Телекинеза (Прю)
Registration date : 29.12.2007

Информация за девети сезон на Чародейките. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за девети сезон на Чародейките.   Информация за девети сезон на Чародейките. Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 4:37 pm

Болен съм Не искам да сваршва дайте да праим протест!!!
Върнете се в началото Go down
Лео Уаят Халиуел
Отговорник за реда
Лео Уаят Халиуел


Брой мнения : 126
Age : 29
Сила. : Левитация ,Лекуване, Tелекинезa(Пейдж) и Телекинеза(Прю)
Registration date : 12.11.2007

Информация за девети сезон на Чародейките. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за девети сезон на Чародейките.   Информация за девети сезон на Чародейките. Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 8:20 pm

Е при мене дето си играем с наще приятели ще има и 9 и 10.При нас Прю (една моя приятелка се прави на нея) ще умре във 3 сезон (ще го започваме на пролетта) и ще се върне във 5 сезон.Шакс ще я бил отвлякъл в подземиятат долу и т.н.В 8 сезон (при нас) ще има и чародеи,които Извора на злото ги е направил лоши и след това ще станат добри и ще унищожим извора и т.н.и 9 и 10 ще има при нас дето си играем...Намигащ
Върнете се в началото Go down
Prudans777

Prudans777


Брой мнения : 2
Age : 31
Сила. : Телекинеза (Прю)
Registration date : 18.01.2010

Информация за девети сезон на Чародейките. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за девети сезон на Чародейките.   Информация за девети сезон на Чародейките. Icon_minitimeПон Яну 18, 2010 5:34 am

Здравейте! По тази тема за новите сезони на Чародейките мога да ви кажа, че е вярно, това за 9 и 10 сезон. Даже ако сте на ти с английския и говорите и разбирате можете всяка събота да го гледате online. А участничките в следващите епизоди са - Пруданс. Пайпър, Фийби, Пейдж и Били. Няма нови сестри и т.н. Просто момичетата съживяват сестра си Прю. Също така, специално от издателите има серии на Чародейките като богини Smile
Надявам се, ако някой разбере нещо преди мен да го сподели.
Ако някой реши да гледа филмите на живо по-късно ще пиша линк.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Информация за девети сезон на Чародейките. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за девети сезон на Чародейките.   Информация за девети сезон на Чародейките. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Информация за девети сезон на Чародейките.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
CHARMED :: Забавления :: Девети сезон-
Идете на: