CHARMED
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CHARMED

Чародейките
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Отчаяни съпруги

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
phoebe
Admin
Admin
phoebe


Брой мнения : 810
Сила. : видения,левитация,съчувствие
Registration date : 11.11.2007

Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Отчаяни съпруги   Отчаяни съпруги Icon_minitimeСъб Дек 01, 2007 5:36 pm

Любов. Вяра във вечното посвещение един към друг, бяла рокля и клетви във вярност. Размяна на пръстени и думите на свещеника ”..докато смъртта ви раздели”. Така започва всичко. Така мечтите на всяко малко момиче стават реалност. Така се изпълва живота ви със смисъл... и така приключва сезонът на илюзиите. Историята звучи познато. Историята звучи изумително еднакво на почти всички езици по света.

В сериал “Отчаяни съпруги” ще видите историята в американския й вариант. Главните героини са пет жени : някои от тях съпруги, други не съвсем; някои от тях са изрядни домакини, а до ястията на други – по-добре не припарвайте; някои от тях са изкусни флиртаджийки, други не могат да поканят на вечеря и съседа си. Всички те имат обаче нещо общо: живеят в един и същ квартал и въпреки, че личните им истории се различават, и петте се нареждат под общия знаменател на“Отчаяни съпруги”.


Коя е любимата ви съпруга?
Върнете се в началото Go down
https://charmed.1talk.net
Piper_P4
Могъща вещица
Piper_P4


Брой мнения : 291
Age : 30
Сила. : Замръзяване и Взривяване(Пайпър),Телекинеза и Астрална проекция(Прю),Телекинезa и Лекуване(Пейдж),Левитация и Виждане на миналото и бъдещето(Фийби)
Registration date : 08.04.2008

Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отчаяни съпруги   Отчаяни съпруги Icon_minitimeВто Апр 08, 2008 5:01 pm

Всичките са много яки,но Габи най ме кефи! Съгласен
Върнете се в началото Go down
Charmed_4ever!!!
Безсмъртна чародейка
Charmed_4ever!!!


Брой мнения : 726
Сила. : Виждане на миналото и бъдещето(Фийби)
Registration date : 31.03.2008

Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отчаяни съпруги   Отчаяни съпруги Icon_minitimeВто Апр 08, 2008 5:16 pm

мен Линет и Габи Фийби
Върнете се в началото Go down
~Piper~Halliwell~Wyatt~
Безсмъртна чародейка
~Piper~Halliwell~Wyatt~


Брой мнения : 559
Age : 29
Сила. : Силите на богините
Registration date : 27.01.2008

Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отчаяни съпруги   Отчаяни съпруги Icon_minitimeСря Апр 09, 2008 6:29 pm

Piper_P4 написа:
Всичките са много яки,но Габи най ме кефи! Съгласен
Съгласна съм с теб!
Върнете се в началото Go down
https://charmed.1talk.net/
phoebe
Admin
Admin
phoebe


Брой мнения : 810
Сила. : видения,левитация,съчувствие
Registration date : 11.11.2007

Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отчаяни съпруги   Отчаяни съпруги Icon_minitimeПет Апр 11, 2008 1:43 pm

И мен всички ме кефят. Всяка си е яка сама по себе си. Но като чели най-много ми харесват Габи и Сюзън.
Върнете се в началото Go down
https://charmed.1talk.net
Love_Phoebe

Love_Phoebe


Брой мнения : 5
Сила. : Телекинеза (Прю)
Registration date : 09.05.2008

Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отчаяни съпруги   Отчаяни съпруги Icon_minitimeПет Май 09, 2008 4:58 pm

и мене ме кефи Габи много е сладичка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отчаяни съпруги   Отчаяни съпруги Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Отчаяни съпруги
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
CHARMED :: Други сериали :: Други сериали-
Идете на: