CHARMED
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CHARMED

Чародейките
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Конкурсче ^.^ Познай известната личност

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
the princeSS' atito
Непобедим/а
the princeSS' atito


Брой мнения : 339
Сила. : телекинеза, астрална проекция, вкаменяване, взривяване, видения, левитация, eмпатия, телекеничен орб, телепортиране, очарование, лекуване
Registration date : 06.08.2008

Конкурсче ^.^ Познай известната личност Empty
ПисанеЗаглавие: Конкурсче ^.^ Познай известната личност   Конкурсче ^.^ Познай известната личност Icon_minitimeНед Сеп 14, 2008 8:36 pm

Условията са същите като на другата, подобна игра, но това ще бъде конкурс! Искам да се запишат 3-4 участници и да започваме. Всяка седмица ще пускам по една размацана снимка на известна личност. Ще има около 5-6 кръга! Награда за победителя ще бъде 2 уолпейпъра на "Чародейките", които съм правила аз + 10 снимки на Чародейките (вие ще избирате на коя от четирите). Може би ще има още 1 награда (тайна), но трябва да го обсъдя с админчето. А за останалите ще измислим нещо... може би пак снимцичи, графики и т.н.
Участници:
^charmed^
Charmed_4ever!!!


Последната промяна е направена от the princeSS' atito на Пон Сеп 15, 2008 6:26 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
^charmed^
Прю
^charmed^


Брой мнения : 178
Age : 31
Сила. : Телекинеза (Пейдж)
Registration date : 12.11.2007

Конкурсче ^.^ Познай известната личност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурсче ^.^ Познай известната личност   Конкурсче ^.^ Познай известната личност Icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 7:16 am

Аз съм навит.
Върнете се в началото Go down
Charmed_4ever!!!
Безсмъртна чародейка
Charmed_4ever!!!


Брой мнения : 726
Сила. : Виждане на миналото и бъдещето(Фийби)
Registration date : 31.03.2008

Конкурсче ^.^ Познай известната личност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурсче ^.^ Познай известната личност   Конкурсче ^.^ Познай известната личност Icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 10:38 am

И аз!!!!
Върнете се в началото Go down
the princeSS' atito
Непобедим/а
the princeSS' atito


Брой мнения : 339
Сила. : телекинеза, астрална проекция, вкаменяване, взривяване, видения, левитация, eмпатия, телекеничен орб, телепортиране, очарование, лекуване
Registration date : 06.08.2008

Конкурсче ^.^ Познай известната личност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурсче ^.^ Познай известната личност   Конкурсче ^.^ Познай известната личност Icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 1:40 pm

Записани сте! Very Happy Честито! И успех!!! Супер
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Конкурсче ^.^ Познай известната личност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурсче ^.^ Познай известната личност   Конкурсче ^.^ Познай известната личност Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Конкурсче ^.^ Познай известната личност
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
CHARMED :: Забавления :: Игри-
Идете на: